Dostawa i zwroty

  1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym www.chloeshouse.pl objęte są roczną gwarancją (nie wynikającą z naturalnego zniszczenia produktu związanego z jego użytkowaniem).
  2. Kupując na stronie www.chloeshouse.pl Klient może zrezygnować z zakupu w terminie 14 dni roboczych od daty dostarczenia towaru (ZWRÓCIĆ TOWAR) lub dokonać jego WYMIANY.

Aby zwrócić lub wymienić towar, należy podesłać do nas:

  • oryginał paragonu
  • nieużywany i starannie zapakowany produkt, wraz z metką
  • wypełniony  formularz  Zwrotu/Wymiany (do pobrania poniżej)

Formularz zwrotu (kliknij aby pobrać)
Formularz wymiany (kliknij aby pobrać)

Produkt należy podesłać na adres pracowni:

Chloe’ s House,
ul. Łopuszańska 38H,
02-232 Warszawa

W przypadku wymiany produktu na inny, należy po wcześniejszym ustaleniu ze sklepem dostępności rozmiaru towaru, podesłać na konto bankowe sklepu Chloe’s House kwoty za ponowną wysyłkę (20zł przelewem lub 25zł za pobraniem).

  1. W przypadku reklamacji wynikającej z dostarczenia produktu niezgodnego z opisem lub uszkodzonego z winy sklepu, istnieje możliwość wymiany uszkodzonego produktu na nowy nieuszkodzony jeśli towar będzie nadal dostępny w naszej ofercie, wymienienia na inny produkt w podobnej cenie lub zwrotu pieniędzy.
  2. Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane lub przekazane Klientowi we wskazany przez niego sposób w formularzu w ciągu 14 dni roboczych.