Dlaczego warto zainwestować w dobre legowisko dla psa i kota?

 

Wielu właścicieli domowych zwierząt zastanawia się jakie posłanie dla psa czy kota kupić i staje przed wyborem spośród nawet kilkuset sztuk posłań. Na co warto zwrócić uwagę kupując legowisko by nasz czworonóg miał wygodne miejsce do spędzania czasu, a ono posłużyło nam przez wiele miesięcy?

Jakość

Legowisko to rzecz, która z założenia ma służyć nawet do kilku lat, ważne zatem, by było dobrej jakości. Co to oznacza? Na jakość wpływa kilka komponentów – materiał, z którego produkt jest wykonany, sposób szycia, dbałość o drobne elementy a także to, co znajduje się w środku.

Chloe’s House dba o to, by materiały z których uszyte są posłania były wytrzymałe, jak również podążały trendami w modzie. Każdy produkt przez nas szyty jest sprawdzany pod względem jakości i wytrzymałości – czy szwy są dobrze przeszyte, czy nitki nie wystają. Daje nam to pewność, że pies czy kot nie poprują tak łatwo produktu.  Jakość oznacza także dbałość o detale – odpowiedni dobór koloru, przeszycia, hafty – wszystko musi być na jak najwyższym poziomie, dobrane ze smakiem i elegancją.  Także to co znajduje się wewnątrz świadczy o tym czy produkt jest dobry dla naszego czworonoga.

Wypełnienie

Pokaż kotku, co masz w środku…  Spośród wielu wypełnień legowisk, które marka Chloe’s House testowała przez ponad rok zdecydowaliśmy się na wybranie najdroższego, ale naszym zdaniem i zdaniem wielu hodowców najlepszego – z kulek silikonowych. Tanie legowiska wypełnia zwykle gąbka, która szybko się odkształca a po praniu deformuje się. Oznacza to, że albo będziemy często kupować nowe legowisko, by go nie prać lub liczymy się z tym, że po nawet krótkim czasie nasz pies czy kot  będzie spał na twardym i wygniecionym posłaniu, przez co komfort spania na nim się zmniejszy. Kulki silikonowe dzięki małej gramaturze dostosowują się do ciała zwierzęcia, są wygodne i przypominają w użytkowaniu pościel. Do tego można je moczyć i szybko wysychają, dlatego sprawdzą się przy produktach, które zamierzamy często czyścić.

Wygoda

Legowisko ma być nie tylko ładne i praktyczne, ale także ma przynosić przyjemność z jego używania naszym czworonogom. Jesteśmy dumni, że nasze legowiska lubią i akceptują psy i koty, które do tej pory spały wyłącznie z właścicielami. Wypełnienie kulkami silikonowymi, które w odczuciu przypominają spanie na pościeli daje psom i kotom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dodatkowo materiały, z których szyjemy legowiska są przyjemne w dotyku.

Praktyczność

Kupując produkt, na którym nasz pupil ma spać codziennie, a czasem również jeść, pamiętajmy, że będzie się on często brudzić – i nie ma to znaczenia czy legowisko jest w kolorze białym, czy ciemnym. Każde legowisko tak jak nasza pościel powinno się czyścić raz na jakiś czas. Zwracajmy uwagę przy zakupie, czy producent podaje informacje jak prać legowisko i czy można je w ogóle prać. Jeśli kupujecie duże legowisko dla dużego psa warto poszukać takiego ze zdejmowanym pokrowcem, wtedy zmieścimy poszewkę do pralki, a poduchę (najczęściej w poszewce) wypierzemy tylko okazjonalnie.  Materiały, których używa Chloe’s House do produkcji legowisk to 100% bawełna, która jest łatwa do prania lub materiały które cechuje obniżona wchłanialność wody, kurz i brudu. Większość codziennych zabrudzeń jak również sierść usuniemy z nich przy pomocy wilgotnej dłoni. To prosty i praktyczny sposób na utrzymanie legowisk w czystości szczególnie mając psa, który je na legowisku, mocno się ślini lub wraca ze spacerów bardzo ubrudzony.

Wygląd

O gustach się nie dyskutuje i każdemu może podobać się co innego. Nasza firma Chloe’s House wierzy jednak, że proste wzory są ponadczasowe. Jednobarwne kolory takie jak brązowy, czerwony czy połączenia czerni i bieli lub bieli i szarości będą pasować do wielu wnętrz i wpiszą się w różne style mieszkań. Wszystkie legowiska są jednocześnie proste w formie i wyszukane pod względem design. Nie da się obok nich przejść obojętnie.

Cena

Dobrej jakości legowisko musi kosztować. Jeśli produkt jest wyjątkowo tani to możemy przypuszczać, że producent kupił tanie materiały lub we wnętrzu umieścił puch lub gąbkę. Luksusowe legowiska jakie produkuje marka Chloe’s House świadczą same o sobie. Powracający Klienci to nasza najlepsza reklama, a zadowolone czworonogi dają nam motywacje do tworzenia kolejnych nietuzinkowych produktów dla psa i kota. Posłania dla psa i kota to nie tylko miejsce spania czworonoga, na którym spędza wiele godzin w ciągu dnia. To także jest to jedno z akcesoriów w naszym mieszkaniu, dlatego zadbajmy, by wyglądało ładnie i przyciągało wzrok domowników i gości. Bo da się połączyć wygodne, piękne i praktyczne legowisko tworząc luksusowy produkt dla psa i kota.

Pozostaw odpowiedź